Adax Eco Energy

Dlaczego warto nas wybrać?

Naszą specjalność to ekologiczne źródła energii czyli pompy ciepła, fotowoltaika i kotły gazowe. W ramach działalności wykonujemy również kompleksową obsługę instalatorską budownictwa czyli hydraulikę, kanalizację, ogrzewania podłogowe, instalujemy rekuperację, klimatyzację, przyłącza gazowe. Posiadamy uprawnienia elektryczne, gazowe oraz certyfikat F-gazowy. Jesteśmy autoryzowanymi instalatorami LG,Kaisai,Vaillant, Saunier Duval, Junkers Bosch.Nasza firma rodzinna z powodzeniem działa od 1995 roku.

Nasz obszar działania to Małopolska i Śląsk.

Zapraszamy do współpracy.

o firmie
Darmowa Wycena Wyślij do nas zapytanie ofertowe udzielimy Ci jak najszybszej informacji
Zakres usług

Sprawdź nasza ofertę

Pompy ciepła

Energia uzyskana z pompy ciepła jest czysta i ekologiczna. Pompy ciepła są także bezkonkurencyjnie jeśli chodzi o awaryjność. Są to urządzenia niezawodne ,długowieczne (przewidywany czas pracy to powyżej 15 lat) i wymagające małych nakładów konserwacyjnych, czyli też niższych kosztów eksploatacyjnych.

Klimatyzacja

Dzięki klimatyzacji możesz cieszyć się optymalną temperaturą wszędzie, o każdej porze dnia i nocy. Kontroluj temperaturę Twojego pomieszczenia dzięki różnorodnym opcjom klimatyzacji ,które sprawiają, że powietrze jest świeższe i czystsze.

Kotły gazowe

Nasza Firma świadczy kompleksową usługę w zakresie montażu kotłowni gazowych. Gwarantujemy jakość i profesjonalne podejście do świadczonych usług hydraulicznych.

Rekuperacja

Rekuperacja korzysta z wymienników w ciepła w rekuperatorze, które podgrzewają chłodne powietrze i ogrzewają zimne. Świeże powietrze pobierane jest z zewnątrz budynku poprzez specjalny otwór zwany czerpnią, kierowane na wymiennik ciepła i dostarczane do pomieszczeń.

Instalacje CO i WOD-KAN

Zaprojektujemy, doradzimy i fachowo zamontujemy u Państwa nowe ogrzewanie podłogowe lub grzejnikowe z regulacją temperatury za pomocą sterowników pokojowych.

oferteo oferteo
Nasi partnerzy

Korzystamy z produktów tych marek:


Dane kontaktowe

AdaxEcoEnergy
32-650 Kęty,
ul. Krakowska 96a
NIP: 549 107 93 14

Telefon: +48 663 733 282, +48 515 296 723
e-mail: kontakt@adaxecoenergy.pl

Napisz do nas
go up