Pompy ciepła Tychy

Szukając efektywnego sposobu ogrzewania budynku, nie sposób przejść obojętnie obok pompy ciepła (Tychy), które cechują się wydajnością, energooszczędnością i prostą obsługą. Są tanie w eksploatacji i nie wymagają drogich konserwacji. Świadczymy kompleksowe usługi związane z audytem, projektem, instalacją i serwisem pompy ciepła (Tychy). Zapraszamy do współpracy.

Pompy ciepła Tychy - rozwiązanie przyjazne dla środowiska


Standardowe urządzenia używane do ogrzewania wykorzystują spalanie (kotły gazowe, piece węglowe, kominki etc.), co niestety wiąże się z emisją niebezpiecznych związków do atmosfery, szczególnie dwutlenku węgla. Tymczasem pompy ciepła (Tychy) pobierają energię cieplną z otoczenia (gruntu, wody lub powietrza), a następnie używają jej do ogrzania wody płynącej w grzejnikach znajdujących się w domu. Dzięki temu są obojętne dla środowiska i pozwalają znacznie zmniejszyć ślad węglowy obiektu.

Pompy ciepła Tychy - dlaczego warto je wykorzystać?


Pompy ciepła (Tychy) posiadają wiele zalet. Dzięki nim można obniżyć koszty budowy nowego domu, ponieważ nie ma konieczności budowania komina czy składu opału. Ponadto są wyjątkowo efektywne - obliczenia specjalistów potwierdzają, że koszt zakupu urządzenia i montażu systemu zwraca się w około 7 lat. Charakteryzują się także długą żywotnością i bezawaryjnym działaniem. Co więcej, korzystając z fotowoltaiki, można zmniejszyć koszty eksploatacji pompy ciepła (Tychy) do zera! Jak wspomnieliśmy wcześniej, pompy ciepła (Tychy) nie wykorzystują spalania, dlatego nie powodują zagrożenia pożarem. Pompy ciepła (Tychy) mogą być jedynym źródłem ciepła, ale też wspierać inne stosowane w budynku urządzenia (np. kotły gazowe czy kolektory słoneczne). Pracę systemu można również odwrócić. Oznacza to, że latem pompy ciepła (Tychy) będą chłodzić dom.

Postaw na pompy ciepła (Tychy) od AdaxEcoEnergy


Jesteśmy autoryzowanymi instalatorami pompy ciepła (Tychy) znanych i cenionych marek, takich jak np. Midea,Kaisai,Panasonic, Saunier Duval i Hewalex. Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu pompy ciepła (Tychy). Nasi eksperci wykonają audyt w Twoim domu, dzięki czemu ocenią jego zapotrzebowanie na energię grzewczą i zaprojektują system dopasowany do stanu Twojego budynku. Dobierzemy dla Ciebie odpowiedni system pompy ciepła (Tychy), możemy również pomóc w uzyskaniu dotacji lub dofinansowania, dzięki czemu inwestycje nie nadwyręży Twojego budżetu. Zapewniamy również prace serwisowe, zarówno w kontekście napraw, jak i okresowej konserwacji pompy ciepła (Tychy). Zapraszamy!

go up