Pompy ciepła Wadowice

Pompy ciepła (Wadowice) - oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu ekologicznych form ogrzewania budynków. Proponujemy pompy ciepła - Wadowice i okolice to teren naszych działań. Zapewniamy zarówno audyt, projekt, montaż oraz późniejszą pomoc serwisową w razie ewentualnych problemów lub prac konserwacyjnych. Staramy się promować nowoczesne sposoby ogrzewania, które są przyjazne dla środowiska. Zapraszamy do skorzystania z oferty! 
 

Pompy ciepła Wadowice - dlaczego warto?


Pompy ciepła (Wadowice) są bardzo ciekawymi pod względem efektywności, energooszczędności oraz konstrukcji urządzeniami. Mówiąc w skrócie, są to produkty, które pobierają ciepło z otoczenia i transportują je do domu. Dzięki temu omawiane pompy ciepła (Wadowice) są ekologiczne oraz nie emitują szkodliwych substancji do atmosfery. Są więc doskonałą alternatywą dla ogrzewania gazem ziemnym, a tym bardziej węglem. Dlaczego jednak pompy ciepła (Wadowice) są energooszczędne? Wymagają jedynie energii elektrycznej do pobrania ciepła np. z gruntu, wody lub powietrza. Wytworzone ciepło jest następnie używane do ogrzania wody grzewczej przepływającej przez grzejniki znajdujące się w domu. Pompy ciepła (Wadowice) co prawda pobierają prąd, jednak kiedy standardowe kotły elektryczne do wytworzenia 1 kW mocy grzewczej wymagają 1 kW mocy elektrycznej, to omawiane urządzenia przy tym samym poborze prądu wytwarzają około 3-5 kW mocy grzejnej. Pompy ciepła (Wadowice) są również ciche i nie wymagają sporych nakładów finansowych na konserwację. W procesie wytwarzania ciepła nie dochodzi do spalania (znanego z kotłów gazowych i węglowych), co powoduje brak zagrożenia pożarem. Pompy ciepła (Wadowice) to nie tylko dbałość o środowisko, ale także gwarancja większego bezpieczeństwa niż w przypadku zwykłych pieców.
 

Pompy ciepła Wadowice - dlaczego my?


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży grzewczej i OZE (OZE - odnawialne źródła energii). Wykorzystywane przez nas pompy ciepła (Wadowice) cechują się niezawodnością - zazwyczaj przewidywany czas pracy sprzętu przekracza 15 lat. Możemy Ci również pomóc w uzyskaniu dofinansowania na ten rodzaj ogrzewania, dzięki czemu inwestycja zwróci się jeszcze szybciej. Nasi eksperci wykonają audyt w Twoim domu, a następnie zaprojektują system pompy ciepła (Wadowice) dopasowany do zapotrzebowania budynku. Następnie po wybraniu dogodnego terminu pojawią się u Ciebie, żeby przeprowadzić prace monterskie. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, posiadamy liczne certyfikaty. W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła (Wadowice) takich marek jak m.in. Midea, Panasonic, Saunier Duval i Hewalex. Chętnie Ci doradzimy i wymienimy Twój stary piec na nowy, bardziej przyjazny dla środowiska i Twojego budżetu. Firma oferująca najlepsze pompy ciepła (Wadowice) serdecznie zaprasza do współpracy!

go up